Hakkımızda

Amacımız

Sitemizin kuruluş amacı, İlkokul, ortaokul ve lise düzeyindeki öğrencilere, okul ders kitaplarını da takip ederek, güncel, kaliteli ve doğru bilgiler vermektir.

Genel düzeyde de Ansiklopedi, Biyografi, Finans, Hukuk, Teknoloji, Nasıl yapılır gibi konularda doğru, özgün ve kaliteli içerikler oluşturmaktır.

Yardimcikaynaklar.com hızla gelişimini sürdürmekte, eklediği Nasıl Yapılır? ve Soru Cevap bölümleri ile daha geniş bir platform olma yolunda ilerlemekte ve hitap ettiği kesimini genişletmektedir.

“Soru Cevap” bölümü ziyaretçilerimizin etkileşim içinde olacağı, karşılıklı sorular sorup cevaplar vereceği bir alandır. Etkin kullanımı ile zenginleşecek eminim herkesin faydalanağı bir bölüm olacaktır.

Gizlilik ve Kullanım Şartları

Sitede oluşturulan içerik, medya ve resimlerde zararlı sitelere yönlendirici, herhangi bir görüşü empoze etmek için oluşturulan veya yönlendiren bağlantılar yer almamaktadır. Web sitemize yapılan yorumların tamamı yönetici kontrolünden geçmekte, genel ahlaka aykırı, küfür ve ayrımcılık içeren yorumlar ayıklanmakta, yayınlanan yorumların içeriği de kullanıcının sorumluluğundadır. Yorumlarda alınan e-posta adresleri kimse ile paylaşılmaz, gizlidir. Gerektiğinde dönüş yapmak üzere talep edilmektedir.

Sitedeki yazıların bağlantı vermeksizin kullanılması doğru, vicdani bir davranış değildir.

Comments

    1. Aslında sorunun yeri burası değil ama bu sorular sitemizde zaten var. Sağ alt tarafta Bulamadın mı? Buradan Ara! bölümünden aradığınızı buraya yazarak kolayca cevaba ulaşabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse 88. sayfadaki 1 soru yoğunluk ne demektir. sorusuna http://www.yardimcikaynaklar.com/yogunluk-ne-demektir/ bu sayfada cevap verdim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.