WordPress ve Eklenti Kurulumu, Optimizasyonu Yapılır.

WordPress ve eklentilerinin kurulumu, Cache (önbellekleme), site optimizasyonu ve güvenlik ayarlarını en stabil ve verimli çalışacak şekilde ayarlıyorum.

Web sitem çok yavaş açılıyor, sitemin page speed ve Gtmetrix puanları çok düşük, ziyaretçim arttı sitem, sunucum çöktü, sunucu da suspended veriyor, sitem çok fazla cpu tüketiyor. yüksek cpu sorunları yaşıyorum, diyorsanız doğru yere geldiniz. Biz wordpress site hızı, güvenlik ve seo problemlerini çözüyoruz.

“İşimiz wordpress sitenizi kurmak hızlandırmak ve korumaktır.”

sayfa hızı

Sayfa boyutunuz 1.24 MB ve sayfada 10 adet resim varken bu hızı görebilirsiniz.

 

Neler Yapıyorum

– Optimize ve temiz bir wordpress kurulumu yapıyorum. Eğer mevcut kurulu çalışan bir wordpresse sahipseniz onu güncel hale getiriyorum.

– Hosting paketinizin incelenmesi, ziyaretçi trafiği beklentinize uygun hosting seçimi, hosting alınmışsa hostingin incelenmesi, gerekli durumlarda sitenizin Cloudfare sistemine yüklenmesi.

– Dosya ve klasör izinlerinin kontrolünün yapılması ve stabil iyi çalışan güvenlik eklentisinin kurulması, istenmesi durumunda admin klasörünüzün şifrelenmesi.

– Cahce ve önbellek eklenti kurulumu ve ayarları. Ziyaretçi sayınız günlük 1000 tekil hiti geçtiği zaman bu ayarların mutlaka yapılması gerekmekte, yoksa trafik ve cpu olarak hosting planınız sitenizi taşıyamaz. siteniz kapanır. Çok daha fazla hosting ücretleri ödemek zorunda kalırsınız.

– Sitemap ve seo eklentilerinin kurulması ve denenmiş optimum ayarlarının yapılması.

– İletişim formu, resim optimizasyon, benzer yazılar eklentisi gibi araçların yüklenmesi.

– Kalıcı bağlantıların yapılması, bu hizmeti yeni kurulacak siteler içindir.

Neden Sana Yaptırmalıyım

Bütün bu ayarları google aramaları sonucu kendiniz de, çok rahat kurabilir, ayarlarını yapabilirsiniz. Bunu bu şekilde yapmanız, deneme yanılma yolu ile öğrenmeniz, yorucu, pahalı, çok uzun süreli zaman kaybıdır. Yukarıda sayılan hizmetler, 10 yıllık tecrübe sonucu, çok sayıda sitede çalışma ve başarısızlıklarla öğrenilmesi sonunda optimum değerlerin elde edilmesidir. İnternette ücretsiz çok bilgi bulursunuz ama optimum ayarlarına ancak ücret öderseniz ulaşabilir, başarılı olabilirsiniz.

Sonuç Ne olacak

Web siten, site içi seo’ya uygun, google page speed ve Gtmetrix hız testlerinden 90 üstü almış olacaktır. Size kalan içerik üretmek.

Ne yapmıyorum

Sitenizden virüs temizlemiyorum, tema yazmıyorum, bunlardan maalesef anlmam.

Ücret Ne Kadar?

Bütün bu işlerin sonucunda, 100 TL ücret alıyorum.

Aşağıdaki formu doldurun, detayları görüşmek üzere biz size dönelim.

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon

Çalışma yaptıracağınız siteniz ile bilgili bilgiler verin

Hadi Paylaş!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on RedditPin on Pinterest

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.