Yeni İphone Kasası Plastik mi? Ucuz iphone Bu mu?

Yeni İphone Kasası Plastik mi? Ucuz iphone Bu mu? Plastik iphone söylentilerini Çin İşçi Sınıfı Gözetleme Kurulu’nun yaptığı araştırmalarla doğrulandı. Uzun bir zamandır teknoloji aleminde söylenen ucuz iphone açıklamalarına bir yenisi daha ortaya çıktı. Bu açıklamada öncekilerden biraz farklı çünkü bu açıklama çin işçi sınıfını gözetleme kurulundan geliyor ve bu kurul tarafından doğrulanıyor.

plastikkasaliphone.jpg

Bu Kurul, gizli olarak işçi hakları denetimleri yaparken Apple’ın fabrikasında plastik kasalı bir ürünün üretildiğini tespit etti ve raporlarında açıkça plastik kasalı bir iPhone’un montajlarının yapıldığını açıkladı.

Hazırlanan bu raporlarda plastik kasalı iPhone’un üretim detayları belirtilse de, kurul raporunda üretim detaylarının hepsini vermekten çekiniyor. Söz konusu raporda ayrıca plastik kasalı iPhone’un bir jelatin ile kaplı olduğu yazıyor bu durumun cihazların çizilmemesi için olduğu belli ayrıca bu aşamadaki telefonların çok yakın zamanda piyasaya sürüleceğinin de altı çizilmektedir.

Kurulun böyle bir raporda plastik kasalı iPhone’dan bahsetmesinin doğruluğu tartışılırken, bu iPhone’un daha önce FCC etiketi ile videoları görünen iPhone ile aynı cihaz olduğunu düşünülmektedir.

Hadi Paylaş!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on RedditPin on Pinterest

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.