Yeni İphone 5s Kasası ve Özellikleri Nelerdir? Yeni Sızan Haberler

Yeni İphone 5s Kasası ve Özellikleri Nelerdir? Apple teknoloji firmasının bu sene 2013 sonbaharında iPhone 5S diye söylenen yeni nesil iPhone’un piyasaya çıkmasına kesin gibi bakılıyor. Sonbahar aylarına yaklaştığımız bu günlerde akıllı telefona dair sızıntı ve fotoğraflar çoğalıyor. Çin kaynaklı web sitesi EXPReview iPhone 5S’e ait olduğunu iddia ettiği görüntüleri yayınladı. Akıllı cihazın teknik özelliklerinden de ip uçlarını açıkladı.

yeniiphone5s.jpg

 

Bu görüntüler birinde iPhone 5S kasaları ambalajlı bir şekilde görülürken, diğer bir görüntüde arka paneller ambalajlarından çıkarılmış bir biçimde görülüyor. Daha önce ortaya çıkan görüntülerde de yeni görüntülerde de net göründüğü gibi iphone5 ile iphone5s kasalarının görünüş bakımından somut farklar yok. EXPReview’in paylaştığı haberde iPhone 5S’in teknik özelliklerine ilişkin bilgiler de yer alıyor.

iphone5s.jpg

iPhone 5S’in önceki iphone gibi 4 inç’lik 1136 x 640 piksel çözünürlüklü bir IGZO ekranı olacağı iddia edilirken, aynı şekilde A6 işlemcisinin daha hızlı bir versiyonu ile telefonda olacağı ileri sürülüyor. Belleği 2 GB RAM, işlemcisi dört çekirdekli grafik işlemcisi, kamerası NFC ve 12 megapiksel 2 LED flaşlı kamera diğer önemli özellikleri olarak sayılıyor. Apple’ın iPhone 5S üretimi bu ay temmuz ayında başladığı söylenirken fotoğraflarında paylaşılması bu iddiaları kuvvetlendirmektedir.

Hadi Paylaş!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on RedditPin on Pinterest

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.