HTC One m9 Sızan Bilgiler ve Özellikleri

HTC One m9 Sızan Bilgiler ve Özellikleri belli olmaya başladı. Bu akıllı telefonun HTC’nin amiral gemisi olması yönünde bakılıyor.

htc one 9

HTC firması, bilindiği gibi Tayvanlı olan bu akıllı telefon firmesi, son zamanlarda “one” serisi akıllı telefon modelleriyle hızlı bir çıkış ile akıllı telefon pazarında bir yer yakaladı. Htc firması one m7-m8 modelleri ile dikkatleri üzerine çekmiş bir çok ödül de almıştı. Bu başarılardan sonra firma m9 modeli için çalışmları sürdürmekte bu modeli sabırsızlıkla beklenmektedir.

Çinli kaynaklardan edilen bilgilere göre, akıllı telefonun özellikleri şöyle; HTC M9, ekranı 5.5-inç büyüklüğünde, ve 2K/QHD (2560 x 1440) çözünürlüğünde olacak. İşlemcisi, Qualcomm’un 64-bitlik son yonga seti ve 3GB RAM’den olacak, arka kamerası 16 MP OIS’li  olacak. Hoparlör için Bose firması ile anlaşması iyi bir hoparlörü olması bekleniyor. 3.500 mAh güçte bir batarya ve Android 5.0 lolipop işletim sistemi olacak. Bu bilgilerin doğru olması bekleniyor. Bakalım beklendiği gibi gereçekten bu bilgilerle mi gelecek.

Siz HTC One m9 akıllı telefon özellikleri için ne diyorsunuz?

Hadi Paylaş!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on RedditPin on Pinterest

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.