Sony Xperia C670X Sızan Bilgiler 4.8inç Full HD ekran 1.8GHz işlemci

Sony Xperia C670X Sızan Bilgiler 4.8inç Full HD ekran 1.8GHz işlemcili akıllı telefon
Sony Xperia C670X

Akıllı telefon piyasasında rekabet günden güne kızışıyor aktörler yeni modellerle yarışıyor. xperiablog bu model ile açıklamalar yapılmıştır. Sony Xperia C670X ile ilgili sızan bilgiler  Sony Xperia C670X iletim sistemi Android 4.2.2 Jelly Bean olacak diğer özellikleri 4.8 inç ekranla geliyor Xperia Z (C660X) modeline  göre biraz daha küçük ekrana sahip olacak ama küçük ekrana göre çözünürlülüğü hala 1080 x 1920 Full HD’dir.

C670X işlemcisi Qualcomm Snapdragon 600 (APQ8064T) 1.8 GHz dört çekirdekli olup ve Adreno 320 grafik yonga seti ile çok daha güçlendirilmiş olacak. Diğer özellikleri ise RAM 2 GB, Dahili depolama alanı 32 GB  ve Kamerası 13 MP Exmor RS kamera yer alıyor. Bu Telefonun 2013 yılı ortasında piyasaya daki gelişmelere paralel olarak satışa sunulacağı bildiriliyor.

Bu resme bakarak tüm donanımları ile birlikte Xperia Z gibi ağır bir cam ve alüminyum kullanıldığını söyleyemiyoruz. Söyleyebileceklerimiz telefonun üstünde haparlör z/zl ye benziyor ön tarafta kamera, ışık-yakınlık sensörü ve bildirim ışığı gözükmektedir.

Daha piyasaya çıkmasına zaman olduğundan tasarımında değişikliklerde olabilir. Belki bu sebepten ekran da uygulama ve temalar ile ilgili herhangi bir görüntü yok sadece duvar kağıdı mevcut.. Takipçileri heyecanla bekliyor.

Hadi Paylaş!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on RedditPin on Pinterest

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.