İnstagrama 1 Günde Ne Kadar Video Yüklendi?

İnstagrama 1 Günde Ne Kadar Video Yüklendi? instagram video yüklenebilme özelliği kullanıcılar tarafından çok sevildi ve çok ilgi gördü. Yüklenen video sayısı görenleri şaşkına çeviriyor. Bu yüklemelerde her dakika artarak devam ediyor.

Bizde sitemizde instagram’a video özelliğinin geldiğini duyurmuştuk. İnstagrama video nasıl yüklenir bu yazımızla.

Twitter’in yaptığı Vine hamlesine cevap facebook instagram’a video özelliğini ekleyerek cevap vermişti. Bu hamle de instagram kullanıcılarını çok sevindirmişti. Bu sevinçlerini yükledikleri video sayısından da görmek mümkün. İlk bir günde yüklenen video sayısına inanmıyacaksınız. Şimdilik sadece 15 saniyelik video yükleyebilen kullanıcıların yükledikleri video sayısı instagram yetkilelrini de şaşkına çevirmiş durumda.

İnstagram’dan gelen resmi açıklamaya göre, video servisi ilan edildikten sonra ilk 24 saat içinde 5.000.000 video yüklendi. 1 dakika içinde 40 saatlik videoda yüklendiği bildirildi. Bir diğer ilginç bilgi de 1 günde yüklenen videoyu izlemek bir lişinin tam bir yılını alıyor, sadece 15 saniyelik yüklenen videolar ile şaşırtıcı değil mi?

İos kullanıcıları instagramdan her ne kadar menunsalarda android kullanıcıları tarafından çok şikayete uğramaktalar. Şikayetleri programdaki kitlenmeler, telefonun kendiliğinden sessize geçmesi söyleyebiliriz. Ama bu sorunların çok yakında instagram tarafından yeni çıkarılan bir sürümle gidereleceğini bekliyoruz.

Hadi Paylaş!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on RedditPin on Pinterest

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.